Артем Бєсєдін: «Потрібно було довести, що нічия проти Саудівської Аравії була безглуздою випадковістю»

Збірна України 27 Березня, 18:41
Нападник збірної України Артем Бєсєдін висловив свою думку про перемогу над Японією (2:1).

- У матчі проти Японії збірна виглядала впевненіше, ніж в попередньому ...

- Потрібно було довести, що нічия проти Саудівської Аравії була безглуздою випадковістю. Всі зібралися, добре відпрацювали. Думаю, могли б забити більше, і я міг би забити. Але найголовніше, що ми виграли, і тепер можемо повертатися додому в гарному настрої.

- Як ти думаєш, Андрій Шевченко вже визначився з майбутнім кістяком команди?

- Напевно у нього є думки з цього приводу, але про це краще запитати у нього.

- Ротаня якось привітали?

- Звичайно, привітали від щирого серця! Все-таки сотий матч за збірну - це дуже велике досягнення. Особисто я бажаю йому зіграти і 150-й, і ще набагато більше! І Караваєва з дебютним голом теж привітали.

- Що виявилося найскладнішим в поєдинку проти Японії?

- Ми чекали, що вони будуть грати через довгі передачі, тому цим вони нас не здивували. А складно було в кінцівці, коли трохи втомилися і стали допускати помилки. Але змогли вистояти і довести матч до логічного завершення.