«Туди Яковенко порадив перейти, а потім ще й Червіченко. Усе-таки команда з історією, традиціями. Конкретних варіантів в Росії тоді не було. Ось я і поїхав до України», - пояснив свій перехід до «Динамо» гравець
«Спочатку я постійно грав. Ми взяли Суперкубок, Кубок України. А потім мене усунули, ще у фіналі Кубку. Сказали, що ветерани повинні отримати ще одну медаль, а ти ще посидь поки», - розповів Єщенко.
Зараз Єщенко виступає за московський «Спартак».