Екс-гравець «Динамо»: «В клубі сказали, що ветеранам потрібна ще одна медаль, а ти ще посидь поки»

Динамо Київ 30 Березня, 09:02
Колишній захисник київського «Динамо» Андрій Єщенко не зіграв у фіналі Кубку України через те, що досвідченішим гравцям потрібні були медалі.

«Туди Яковенко порадив перейти, а потім ще й Червіченко. Усе-таки команда з історією, традиціями. Конкретних варіантів в Росії тоді не було. Ось я і поїхав до України», - пояснив свій перехід до «Динамо» гравець



«Спочатку я постійно грав. Ми взяли Суперкубок, Кубок України. А потім мене усунули, ще у фіналі Кубку. Сказали, що ветерани повинні отримати ще одну медаль, а ти ще посидь поки», - розповів Єщенко.

Зараз Єщенко виступає за московський «Спартак».