Гендиректор «Зорі» - про дискваліфікацію «Олімпіка» U-19 і U-21 за договорняки: «І це покарання? Керівництву клубу просто виписали премію»

Футбол України 30 Березня, 10:11
Гендиректор «Зорі» Сергій Рафаїлов прокоментував дискваліфікацію молодіжних команд «Олімпіка» за участь в матчах з фіксованим результатом.

«Читаю в інтернеті, КДК покарав «Олімпік» за договірні матчі, відсторонивши від змагань команди U-19 та молодіжку.

Це покарання? Так ви просто виписали премію керівництву клубу. Тепер не треба витрачатися на виїзди і організацію домашніх матчів.

І взагалі можна розпустити ці команди, щоб не платити зарплати. Дивне рішення, якщо не сказати більше», - сказав Рафаїлов.