Віталій Буяльський: «Керівництво «Маріуполя» багато говорило про нас до гри. Нехай собі говорять - рахунок на табло»

Динамо Київ 1 Квітня, 18:53
Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував виїзний матч проти «Маріуполя», в якому його команда здобула вольовуперемогу 3:2:

- Перший тайм у нас не вийшов: після дороги, поки звикли до поля, на якому відскок м'яча інший... Варто було грати агресивніше. Словом, до перерви було важко. А в другому таймі вже показали свою гру, стали більше грати вперед, створювати моменти, забили три м'ячі, а могли і більше. Перемогли - всі задоволені.



Що стосується навколофутбольних моментів, знаю, що керівництво «Маріуполя» багато говорило про нас до гри. Нехай собі говорять - ми все показуємо на футбольному полі. Рахунок на табло, а хто хоче, нехай розмовляє і далі.