Помічник Фонсеки: «Ми живемо в місті головного суперника і є відчуття, ніби це наше місто»

Динамо Київ 1 Квітня, 19:32
Помічник головного тренера «Шахтаря» Тьягу Леал в інтерв'ю «Профутболу» відзначив, що майже відчуває себе громадянином України.

— «Динамо» — велика команда. Це навіть не обговорюється. Навіть не знаю, чи вистачить нам шість пунктів відриву. Наш пріоритет — це чемпіонство. В Лізі чемпіонів у нас не було чемпіонських амбіцій - там ми лише здобували.



Поки не думаємо про можливий перехід в «Евертон». Це зменшить концентрацію на грі «Шахтаря».



Якщо чесно, я майже відчуваю себе громадянином України. У вас є річ, яка мене дивує — недавно говорив про це зі своїм товаришем. Ми живемо в місті головного суперника і часто ходимо в клубній екіпіровці, але за один рік і 9 місяців ми ніколи не відчували ніякого негативного ставлення з боку вболівальників «Динамо» чи безпосередньо киян. В інших країнах це вважається нормальним.



Ми живемо в місті головного суперника і є відчуття, ніби це наше місто. Люди чудово нас прийняли і просять автографи чи фото. Це показує інтелектуальні можливості і менталітет вашого народу. В інших країнах люди змішують особисте життя і футбол. Це абсурд.



В Україні такого немає - ставлення прекрасне.