«​У Хацкевича подібно до Шевченка прогресує «хвороба»

Динамо Київ 2 Квітня, 08:02
Блогер Михайло Смоловий розібрав гру динамівців у поєдинку з «Маріуполем» (2:3).

«У Хацкевича подібно до Шевченка прогресує «хвороба»: що один, що другий шукають тривалий період часу працездатне поєднання трійки центральних півзахисників. Шукають, шукають, але поки якось не виходить.

В «Динамо» трійка, яка може почати непереконливо попередній матч - може затягнути кінцівку наступного... Парадокс.

Картку Бурди та попередню паніку Бурди і Бойка багато хто зараз згадає. Де був Ротань у цей момент? Я знаю, що Бурда не краще Хачеріді під тиском з м'ячем. Мій сусід Коля знає. Хацкевич знає. Шацьких знає. Але такі ситуації повторюються з матчу в матч.

Де в цей момент трійка хавів? Де нижній із них Ротань? Чому Бурду, який панікує при володінні м'ячем, залишають один на один з його фобіями? Чому до втрати свідомості не тренують ці вправи? Якщо людина губиться, так допоможіть йому! Бореться самовіддано, старанно. Ну, дайте йому пару рішень в такій ситуації. Доведіть до автоматизму...

Ось такі епізоди і виникають, тому що трійка хавів грає, як у збірній. Без розуміння своєї ролі на полі!

Можна кивати, що Ротань і Буяльський тягалися по вокзалах і подолали 8 000 км за 13 днів. Але це було зрозуміло 13 днів тому. І штаб повинен був над теорією попрацювати.

Гармаш - це Гармаш. Нав'язати боротьбу - його. Організувати швидкий перехід з оборони в атаку - не його.

Не завдяки, а всупереч. Наше щастя, що у нас є Шапаренко. Вийшовши в старті - міг би розчинитися, і навіть не знаю, хто б нам допоміг.

У футболі останнім часом перемагає той, хто краще рухає м'ячик. І Шапаренко, хвала небу, вміє рухати м'ячик. Але як Гармаш поки не відбирає, та й інші поки не витягують...

Але дивитися на речі потрібно тверезо: пара Шабанов / Бурда не була основною ще якийсь місяць тому... Так чого можна від них хотіти? Діденко дядько великий, щоб із ним змагатися потрібен досвід, пропускаючи другий м'яч Бурда його отримав.

Вербича не було з нами. Лише тому грав Морозюк! Усе! Немає словенця - грає дублер! Знову таки, хто і чого чекає від дублера?

Не можемо ми тримати на лавці три рівносильних склади! «Генк» не тримає! «Аякс» не тримає! «Шальке» теж не тримає. Це собі можуть дозволити тільки багаті та успішні.

Бущану пора повертатися.

У «Динамо» з'являється забуте поняття «клас». Пітно, але затягнули не включаючись всі 90 хвилин.

А «клас» не завжди йде пліч-о-пліч з професіоналізмом...

Часом ситуація виходила з-під контролю! Було відверто навіть стрьомно.

Повертаємося в більш зручний цикл. Поки «Зоря», яка вміє контратакувати, нічого не може протиставити «іржавим». НІЧОГО.

Якщо наш центр буде грати також - буде біда, як у Вернидуба.

Але ж гратимуть інакше! Більш зібрано!

І це слід випалювати розпеченим залізом! Якщо хтось трошки недобігає і трошки недопрацьовує - поряд із Хачеріді є купа вільних місць.

Сьогодні наше щастя, що Мбокані в режимі туриста не тягнув нас на дно.

Бєсу багато чого не вистачає, але він то вичавлює, що може. А Мбокані виходить «форму» набирати.

Тому спи спокійно, зрада, принаймні до наступної гри.

А там руку полікує Вербич, і буде трохи легше попереду. Кадара, напевно, не полагодять за тиждень», -

написав Смоловий на своїй стор

інці у Facebook.