Перше дербі 2018 року між «Шахтарем» і «Динамо» відбудеться 14 квітня у Харкові. Після 25 турів гірники лідирують в УПЛ і на 6 очок випереджають киян.
А наприкінці березня у Києві пройшов дитячий турнір. Участь у змаганні серед інших взяли футбольні академії «Шахтаря», «Динамо» та «Ворскли».
10-річні динамівці і гірники розповіли про своїх кумирів і найбажаніше протистояння. А тренер академії «Шахтаря» Артем Тетенко застеріг Віктора Коваленка.
«На даний момент можна сказати чи перспективна дитина. Поки вони бігають у своє задоволення, займаються. Поки вони ще маленькі діти. Але Віктор Коваленко хай не розслабляється. Вони скоро підростуть і складуть йому конкуренцію.
Для дітей матч «Динамо» – «Шахтар» – це теж дербі. Будемо говорити, що це таке міні-дербі. Коли вони дізналися календар, то відразу почали дивитися, коли матч проти «Динамо». Для них це теж дербі, але маленьке», – сказав Тетенко.