«У Лакі маленький! Це у Ласло Боднара – як змія». Екс-адміністратор «Динамо» – про перших легіонерів

Динамо Київ 10 Квітня, 13:23
Колишній адміністратор «Динамо» Олександр Чубаров розповів, про те, як нігерієць Лакі Ідахор обживався в Києві.

- Як у «Динамо» брали перших темношкірих легіонерів?



– Відмінно. Пам'ятаю, Лакі Ідахор забив у кваліфікації Ліги чемпіонів, ми вийшли в групу. Йде він по базі, а хлопці кричать йому:

«Это Лаки Идахор – х** повесил на забор»

. А він відповідає:

«Ні-ні! У Лакі маленький! Це у Ласло Боднара – як змія»

. Ми дуже добре прийняли перших темношкірих легіонерів.



Я зустрічав його сім'ю, тому що у нього як раз було тренування. Поїхав в аеропорт і для доньки купив іграшкового великого білого ведмедя. Вона таких іграшок не бачила. Донька Лакі взяла ведмедика і давай його обіймати. Вона вперше побачила добру білу людину і з першого погляду полюбила мене. Коли ми з аеропорту під'їхали до квартири, взяла мене за руку і тягне за собою.



Донька потім весь час запитувала, де дідусь. А Лакі на наступний день зустрів мене, обійняв і подякував. Дуже важливо добре зустріти легіонера. Я в молодості поїхав грати в Казахстан і нікого там не знав – було сумно.