Минулого місяця Усейн Болт провів дводневе тренування у стані «Боруссії» Д, і головний тренер Петер Штегер заявив, що він ще не готовий до найвищого рівня у футболі. У зв'язку з цим Усейн вирішив продовжити тренуватися ще 3 тижні.
«Кожен вважає, що я просто жартую, але я налаштований серйозно.
Через кілька тижнів я повертаюсь до Дортмунда, щоб працювати з ними ще три тижні. Мені потрібно оцінити себе на кращому рівні, щоб побачити, на якому рівні я зараз, що мені потрібно покращити, і на що я здатен. Це те, на чому я зосереджений.
Я з нетерпінням чекаю на виклик, я хочу новий виклик у житті», – цитує Болта
Fourfourtwo.