Післяматчева прес-конференція тренера «Маріуполя»

Динамо Київ 4 Травня, 18:40
Головний тренер «Маріуполя» Олександр Бабич підвів підсумки сьогоднішнього матчу.

- В першу чергу, хотів би сказати, що гра вийшла дуже складною для нас. Налаштовували тактику гри від оборони. В основному використовували таку тактику з нашими грандами, і сьогоднішній матч був більш якісним. Вважаю, що в минулому матчі в Маріуполі ми теж не заслуговували поразки. Але сьогодні досягли позитивного результату, за що вдячний хлопцям.

- На скільки поповниться бюджет «Маріуполя» після сьогоднішньої гри?

- Якщо ви натякаєте на якісь бонуси від третьої сторони, то ми так само агресивно працювали проти «Шахтаря», не маючи ніякого фінансового інтересу. Ми дивимося на свою команду, свої очки та граємо за свій клуб. Сьогодні у нас все вийшло.

- «Маріуполь» має високі шанси потрапити до єврокубків. Ви вже думали про те, де будете грати?

- Цим займається керівництво. До єврокубків нам ще далеко, попереду два тури. Щільність турнірної таблиці велика. Ми раді, що добули сьогодні одне очко, проте боротьба продовжується до останнього туру.