- Самий безглуздий трансфер в «Динамо»? Бушич. він навіть на футболіста не був схожий. Ходою, манерами.
Потім він почав з м'ячем працювати, адже його для першої команди брали. Все просто в шоці були. Але він грав у дублі максимум сезон. Не дали йому шансу, - сказав Морозюк.
Нагадаємо, що Томіслав Бушич виступав в київському клубі на правах оренди. з 2007-го по 2008-й рік, але за першу команду «біло-синіх» хорват так і не зіграв.