Після того, як СК «Дніпро-1» поступився «Реал Фармі» в черговому матчі Другої ліги, тренери клубу отримали достатньо інформації щодо гравців, які в наступному сезоні захищатимуть кольори дніпровського клубу в Першій лізі. Про це з посиланням на
dnepr1.top.
За інформацією джерел, керманич СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко був незадоволений і результатом зустрічі з одеситами, і якістю гри своїх підопічних. Через це група з п'яти-шести футболістів покине клуб в літнє трансферне вікно. Серед цих футболістів, за прогнозами, Сула, Гоменко, Варцаба та Поплавка.
Нагадаємо, що СК «Дніпро-1» проводить свій перший сезон у професійному футболі й відразу достроково здобув путівку до Першої ліги.