Віталій Буяльський: «Треба реабілітуватися перед фанатами»

Динамо Київ 12 Травня, 16:19
Півзахисник київського «Динамо» Віталій Буяльський поділився враженнями про заключну частину сезону 2017/18.

«Поки напевне не можу сказати, чи зможу взяти участь у матчі проти «Зорі». Думали, що до фінального матчу Кубка України все пройде, але, на жаль, зіграти не зміг. Звісно, засмутився, адже цілий рік ідеш до такого матчу, а потім через травму змушений пропустити фінал.



Через поразку всі ми, звичайно, засмучені. Уся команда налаштовувалась лише на перемогу. «Шахтарю» вдалося забити на старті другого тайму, а ми в кінцівці поєдинку не змогли перелаштуватись. Тренерський штаб нас підбадьорює, намагаємось якомога швидше забути цей матч. Віддамо всі сили в двох матчах, які залишились – проти «Зорі» та «Шахтаря».



Коли граєш проти «Шахтаря», то всі розуміють, що це наш принциповий суперник. Будемо налаштовуватися на всі 200%, щоб у кінці сезону хоч трохи реабілітуватися перед нашими фанатами. Ми повинні зіграти за них, за наш клуб. Усі хлопці це розуміють», – розповів Буяльський в інтерв'ю Динамо Киев от Шурика.

Нагадаємо, що поєдинок «Зоря» – «Динамо» відбудеться в неділю, 13 травня. Початок матчу о 19:30.