Прощальний матч Олега Анатолійовича - фотозвіт
Гра з «Шахтарем», в якій перемогу здобули «біло-сині», стала останньою для Олега Гусєва в якості гравця київського «Динамо». Пропонуємо Вам ознайомитись, як це було.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua