Беньямін Вербич: «Мені дуже сподобалися перші 6 місяців в «Динамо»

Динамо Київ 20 Травня, 10:15
Півзахисник київського «Динамо» Беньямін Вербич - про завершення сезону в чемпіонаті України і перемозі над «Шахтарем» (2:1).

Беньямін Вербич в своєму Instagram прокоментував перемогу над «Шахтарем»:

«Відмінне почуття. Це дербі дійсно особливе, тому я дуже радий, що ми виграли. Сезон підійшов до кінця. Мені дуже сподобалися перші 6 місяців в «Динамо». Великі досягнення близько. Я в цьому впевнений».