Міні-турнір впевнено виграло «Динамо». У групі у підопічних Олександра Хацкевича стовідсотковий результат у поєдинках з «гірниками», що заслуговує на повагу. Кияни лише раз втратили очки - в матчі з «Маріуполем», що в підсумку і позбавило їх шансів на чемпіонство.
«Динамо» впевнено виграло першу «шістку» (ТАБЛИЦЯ)
Вашій увазі турнірна таблиця першої «шістки» чемпіонату України без урахування очок, набраних на попередній стадії.