Клуб із Закарпаття «Минай», який виступав раніше в аматорському чемпіонаті України, з наступного сезону гратиме у Другій лізі.
Про те, що закарпатський клуб отримав атестат повідомив президент ФФУ Андрій Павелко в ефірі Football Hub.
«Кожна область України представлена в професійному футболі», - зазначив Павелко
Відзначимо, що «Минай» був заснований в 2013 році і двічі вигравав Кубок Закарпатської області.