У вересні в Києві буде відзначатися День «Динамо»

Динамо Київ 26 Червня, 10:12
Міськрада Києва проголосував за щорічне святкування Дня «Динамо» в другу суботу вересня.

Сьогодні на засіданні Київської міської ради депутати проголосували за щорічне відзначення Дня «Динамо» в столиці.

Свято буде носити громадський культурно-просвітницький і спортивний характер.

У День «Динамо» представники школи клубу проводитимуть сімейний фестиваль з метою популяризувати різні види спорту.

«Це рішення сприятиме пропаганді здорового способу життя. Адже передбачається проведення просвітницької роботи з уболівальниками різних видів спорту, а також популяризація «динамівського руху», - сказала автор відповідного рішення, депутат Київради Алла Шлапак.