Сьогодні на засіданні Київської міської ради депутати проголосували за щорічне відзначення Дня «Динамо» в столиці.
Свято буде носити громадський культурно-просвітницький і спортивний характер.
У День «Динамо» представники школи клубу проводитимуть сімейний фестиваль з метою популяризувати різні види спорту.
«Це рішення сприятиме пропаганді здорового способу життя. Адже передбачається проведення просвітницької роботи з уболівальниками різних видів спорту, а також популяризація «динамівського руху», - сказала автор відповідного рішення, депутат Київради Алла Шлапак.