- Ви кажете про втому «Динамо» і про те, що Циганков і Вербич в другому таймі загубилися. Півзахисники втомлюються, тому що за м'яч не чіпляється нападник. Ось у чому справа. А нападник не тільки не чіпляється, але ще й не б'є. Виходить ситуація: півзахисник віддає пас вперед, а Бєсєдін не може зачепитися, тому вони змушені додатково відпрацьовувати.
Хльобас і Дегтярьов не підійшли, але Бєсєдін грає не краще. Фактично «Динамо» грає вдесятьох, забивають і створюють моменти півзахисники. Я б надав більше ігрового часу Назарію Русину.
Віктор Леоненко: «Коли Бєсєдін на полі, «Динамо» грає вдесятьох»
Експерт програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» Віктор Леоненко прокоментував результат матчу «Львів» - «Динамо» (0:1).