Динамівці запрошують на матч з «Шахтарем»

Динамо Київ 31 Липня, 16:13
Гравці київського «Динамо» запрошують підтримати їх у п'ятницю на НСК «Олімпійський» у матчі проти донецького «Шахтаря».