«Підітріться своїм регламентом» – фанати «Динамо» провели флешмоб проти ФФУ

Динамо Київ 3 Серпня, 18:50
Фанати «Динамо» провели акцію протесту проти ФФУ на матчі проти «Шахтаря».

Фанати киян, як і анонсували, провели акцію протесту проти ФФУ. Ультас почали кидати на поле туалетний папір, через що арбітр зустрічі Юрій Можаровський на деякий час був змушений зупинити гру.

Такж фанати вивісили банер: «Підітріться своїм регламентом». На думку фанатів «Динамо», ФФУ неодноразово порушувала регламент, через що він став не дорожчим за туалетний папір.