Сьогодні о 20.30 київське Динамо почне в Празі перший матч третього кваліфікаційного раунду ЛЧ з чеської Славією.
За період незалежності кияни тричі пробивалися в ЛЧ безпосередньо (2009, 2015 року, 2016) і 21 раз отримували можливість стартувати з кваліфікації. Попередні 20 спроб вдало завершилися в 14-ти випадках (у 1995 році клуб був виключений з турніру вже по ходу групових змагань). Підніжки киянам ставили Барселона, Рапід, Тун, Аякс, Рубін і Янг Бойз.
Як Динамо відбиралося в груповий раунд Ліги чемпіонів