«Я в Україні вже вісім років, наполовину вже українець. Кожен день на базі ми їмо, жінка на кухні плаче.
Каже, ніколи не бачила, щоб тренер поїв, сам прибрав тарілки і подякував. Це я», – розповів Жилмар
прес-службі львівського клубу.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Я в Україні вже вісім років, наполовину вже українець. Кожен день на базі ми їмо, жінка на кухні плаче.
Каже, ніколи не бачила, щоб тренер поїв, сам прибрав тарілки і подякував. Це я», – розповів Жилмар
прес-службі львівського клубу.