В «Динамо» ще одне селекційне поповнення

Динамо Київ 15 Серпня, 20:14
Жабченко повідомив, що повернувся в «Динамо», але не уточнив на яку посаду.

FootBoom зв'язався з 50-річним фахівцем, щоб заповнити цю інформаційну прогалину:

- Дійсно я повернувся в «Динамо», де буду працювати селекціонером. Не особливо хочеться поки щось коментувати з цього приводу. Тільки входжу в курс справи. Буду працювати з дітьми в Академії. У столичний клуб мене запросив Олександр Іщенко.



Також на початку серпня приєднались до селекції Олександр Заваров та Євген Красніков.

Нагадаємо, що з 1992 по 1996 рік Ігор Жабченко виступав за збірну України, за яку провів 11 матчів.