«Динамо» долучились до ініціативи МТОТ «Простий українець», привітавши з прийдешнім Днем Незалежності України.
Головна мета кампанії – надати можливість усім громадянам привітати один одного з Днем Незалежності України, а також посилити конструктивний діалог між українцями. Кампанія об’єднує простих українців з різних куточків країни будь-якого віку,представників різних професій, соціальних груп, мовної, етнічної та релігійної приналежності, повідомляє офіційний сайт МТОТ.
Участь в акції взяли Денис Бойко та Віталій Буяльський.