Головний тренер амстердамського «Аякса» Ерік тен Хаг задоволений тим, як проявила себе його команда у вчорашньому матчі чемпіонату Нідерландів проти «Еммена» (5:0).
«Ми провели відмінний матч. З одного боку, порадували своїх уболівальників п'ятьма голами, з іншого боку не витратили для досягнення такого результату великої кількості сил, що дуже важливо, враховуючи, наскільки важлива гра нас чекає у вівторок в Києві. Також добре, що ми нічого не дозволили супернику створити біля наших воріт.
Можу сказати навіть, що сьогодні ми зіграли ідеально. І це як раз те, що нам треба перед матчем з «Динамо». Ми відчули прогрес в своїй грі. Тепер вирушимо до Києва в прекрасному настрої і зі спокійною впевненістю в своїх силах», - сказав тен Хаг після закінчення поєдинку з «Ємменом».