Два екс-футболісти «Шахтаря» продовжать кар'єру в окупованому Криму

Футбол України 28 Серпня, 07:48
​Два українських футболісти – Олексій Курілов та Ілля Глушицький перейшли у клуби з окупованого Криму.

За інформацією порталу

Кримський спорт

, Олексій Курілов став футболістом бахчисарайського клубу Кизилташ.

Відзначимо, Курілов – вихованець донецького Шахтаря, який встиг пограти в чемпіонаті України за Металіст, Ворсклу, Зорю, Таврію та запорізький Металург. Окрім цього, Курілов встиг пограти за молодіжну збірну України.

Попереднім клубом 30-річного футболіста був російський Факел.

Ще одним українським футболістом кримського клубу став Ілля Глушицький, який продовжить кар'єру у складі клубу Океан з Керчі. До слова, Ілля також є вихованцем академії «гірників». В чемпіонаті України грав у складі ужгородської Говерли.