Флеш-коментар Андрія Шевченка після перемоги над Словаччиною

Збірна України 9 Вересня, 15:21
Тренер збірної України Андрій Шевченко в ефірі каналу «Футбол 1» прокоментував перемогу над Словаччиною (1:0).

«Знали, що Словаччина дуже збалансована команда. Знали, що гра буде важкою і в'язкою. Вдячний хлопцям. У плані психології після хорошого матчу з чехами було важливо відновитися. Потрібно було терпіти і не ризикувати. Просили гравців не робити необачних передач, грати компактно і повертатися при втраті м'яча, а моменти будуть. Дивилися по хлопцям, якщо хтось втомився, то його потрібно замінити.



Пенальті Ярмоленка? Він раніше їх виконував і забивав. Є два-три гравці, які б'ють пенальті. Зі словаками було важко атакувати. У них є швидкі гравці, які можуть контратакувати. Вдячний команді, яка правильно виконала установку. Просили гравців тримати лінію вище і звужувати коридор. При будь-якій передачі в середину у Гамшика було вже дуже мало простору. Для мене було важливо правильно підготуватися до гри. Важко грати при порожніх трибунах, але підтримка за стадіоном все-таки була.



Плани на найближчі матчі? Нас цікавить не тільки турнір, але і робота з командою. Потрібно постійно пробувати нові речі. Награвати нові зв'язки і зміцнювати старі, якщо є якесь вільне вікно, потрібно працювати», - підсумував головний тренер збірної.