Коваль не пропустив у другому матчі поспіль за «Аль-Фатех»

Динамо Київ 13 Вересня, 18:15
Голкіпер «Динамо» Максим Коваль, який виступає на правах оренди за «Аль-Фатех», відстояв на нуль в матчі чемпіонату Саудівської Аравії проти «Аль-Вахада».

Відзначимо, що в минулій грі з «Аль-Кадіс» українець також зберіг свої ворота в недоторканності.

Обидва поєдинки завершилися з рахунком 0:0.