«Гравці, які грають у півсили, знову підуть просити за тренера?» – реакція соцмереж на нічию «Динамо» з «Зорею»

Динамо Київ 16 Вересня, 19:41
1927.com.ua зібрав висловлювання вболівальників після втрати очок «Динамо» у матчі чемпіонату України з «Зорею» (1:1).