Денис Бойко: «Ми повністю готові та впевнені в своїх силах»

Динамо Київ 19 Вересня, 14:25
Голкіпер «Динамо» взяв участь у прес-конференції напередодні поєдинку з «Астаною» у Лізі Європи.

- Вважаю, що Ліга Європи – теж досить серйозний турнір, як і кожний матч у ньому. Всі хлопці готові психологічно та фізично, усі заряджені на перемогу та хочуть добре почати цей турнір. Ми повністю готові та впевнені в своїх силах.

- Чи вивчили вже суперника?

- «Астана» - досвідчена команда з хорошими футболістами. У нас було кілька теоретичних занять, ми розбирали гру цього колективу. Більше нічого не скажу, все покаже майбутній матч.

- Як влився новачок Міккель Дуелунд в команду?

- Міккель - дуже відкритий та комунікабельний хлопець, все супер. У колективі його прийняли чудово. А свою гру він буде в майбутньому показувати на футбольному полі.