Віктор Вацко: «Русин жодного разу не пробив по воротах «Астани». Але хто для нього створював моменти?»

Динамо Київ 23 Вересня, 20:19
Фото: ФК "Динамо" Київ
Коментатор ТК «Футбол» Віктор Вацко в програмі «Великий Футбол» поділився враженнями від матчу «Динамо» з «Астаною».

«Цей матч потрібно було вигравати. «Астана» вдома дуже незручний суперник, на виїзді їх як правило обіграють. Перші 15 хвилин у виконанні «Динамо» показали, що вони можуть і повинні були перемагати. У суперника були великі розриви в лініях, і кияни це використовували. Була швидкість, передачі в вільні зони. А далі...



Може, позначилася різниця в класі. Коли обрізався Гармаш, Бурда міг не вибивати м'ячі на кутові. Русин? Він виграв в атаці всі свої єдиноборства. А те, що не завдав жодного удару - інша справа. Але хто для нього створював моменти? Він повинен був підійти до Бойка, взяти м'яч, обіграти суперника і пробити по воротах?», - зауважив експерт.