Київське «Динамо» в 9-му турі чемпіонату з рахунком 4:0 завдало поразки чернігівської «Десні». Динамівці перервали триматчеву безвиграшну серію в Прем'єр-лізі. Всього до зустрічі з «Десною» кияни не перемагали в шести поєдинках поспіль в різних турнірах.
В останній раз «біло-сині» перемагали в матчі з Олександрією (1:0) в 5-му турі. До поєдинку з «Десною» команда Олександра Хацкевича набрала лише два очки в трьох турах, вилетіла з Ліги чемпіонів, а також почала груповий етап Ліги Європи з нічиєї проти «Астани» (2:2).
У 9-му турі киянам вдалося вперше з травня забити в чемпіонаті більше одного забитого м'яча.
Після дев'яти турів «Динамо» займає 2-е місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 17 очок, а також матч в запасі проти «Маріуполя».