У четвер, 27 вересня, о 15:00 на ДЮФШ «Динамо» ім. В.В. Лобановского (вул. Салютна, 40) відбудеться урочисте відкриття оновленого навчально-житлового корпусу.
Корпус призначений для учнів ДЮФШ , які лише розпочинають свій шлях у великому спорті. У рамках заходу відбудеться відкрите тренування команд 2005 та 2006 р.н. – хлопців, які, власне, першими і розквартируються в оновленій будівлі, а також різні активності та майстер-класи.
На урочистій події будуть присутні керівники клубу «Динамо». Запрошуємо батьків та всіх бажаючих взяти участь в урочистому заході.