«У нас на матчі з «Динамо» завжди особлива мотивація. Всім хотілося показати свої найкращі якості на футбольному полі. Дуже позитивний час у мене був у складі Динамо, з футболістами столичного клубу дуже хороші стосунки, але на футбольному полі ми не друзі», – розповів Федорчук в коментарі
телеканалу Футбол.
Зазначимо, Федорчук виступав за «Динамо» у 2016 році. Футболіст зіграв за «біло-синіх» 8 матчів та забив 1 гол. Нагадаємо, «Динамо» на виїзді перемогло «Маріуполь» у матчі 4-го перенесеного туру УПЛ.