Олександр Севідов: «Схоже, «Динамо» на час вирішило проблему з нападником»

Динамо Київ 27 Вересня, 08:54
Відомий український фахівець Олександр Севідов поділився враженнями від матчу між «Маріуполем» та «Динамо».

«Матч пройшов з колосально великим браком з боку обох команд. Динамо використовувало свої нечисленні моменти, втіливши їх у два забиті м'ячі. І знову «динамівцям» перемога далася за рахунок більш високої індивідуальної майстерності футболістів. Маріуполь по грі нічим не поступався киянам, але, на жаль, свої моменти вони не реалізували. Якби «азовці» використали в першому таймі свої шанси, то «біло-синім» довелося б туго надалі.

Може Динамо готується до гри проти Яблонця і думками вже там, але кияни важко виглядали в Маріуполі. Особливо було тривожно за захист «динамівців», коли на початку матчу були грубі помилки. Щоправда, на відміну від лінії оборони, непогано виглядала лінія півзахисту. Центральний трикутник Буяльський – Сидорчук – Гармаш переграв своїх опонентів. Відзначив би Гармаша. Це гравець, який своєю енергією, жагою до боротьби може завести інших і повести за собою.



Перший гол – неправильне розташування захисників Маріуполя, які при стандартах грають не персонально, а зонально. В результаті при подачі кутового Вербіч ні ким не перекритий опинився один біля стійки, і йому потрібно було тільки проявити свою індивідуальну майстерність. Повторюся: майстерність окремих гравців киян виявилась вищою окремих гравців маріупольців.



І ще один факт. Схоже, тренерський штаб Динамо на час вирішив проблему з нападником. У другій грі поспіль забиває Вербіч. Можливо він і не так яскраво зіграв, але свій гол забив. Це те, що потрібно від нападника – забивати», – цитує Севідова

ua-football.