«Чекаю цього матчу! Давайте доб'ємося ще одного позитивного результату», - написав словенець в соцмережі.
Нагадаємо, що гра відбудеться завтра о 19:30 на стадіоні «Динамо» імені Лобановського
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Чекаю цього матчу! Давайте доб'ємося ще одного позитивного результату», - написав словенець в соцмережі.
Нагадаємо, що гра відбудеться завтра о 19:30 на стадіоні «Динамо» імені Лобановського