«Барселона» не перемагає у Ла Лізі вже три матчі поспіль. Після нічиєї з «Жироною» та поразки від «Леганаса» підопічні Вальверде не зуміли обіграти «Атлетік» на Камп Ноу. Регулярні невдачі на футбольному полі похитнули командний дух «блаугранас» та погіршили атмосферу у роздягальні.
Дійшло до того, що два найбільш впливові футболісти каталонського гранда Ліонель Мессі та Жерар Піке перестали спілкуватись, розповів авторитетний іспанський журналіст Едуардо Інда у програмі
El Chiringuito.
Мессі після матчу проти «Алетіка» жбурнув камінь у город Піке, побідкавшись на слабку гру «Барселони» в обороні.
«Суперники забивають нам з першої ж спроби. Ми не можемо собі дозволити пропускати в кожному матчі», – обурився Лео, слова якого начебто дуже не сподобались Піке.
Жерар вважає, що Мессі говорить лише після провалів та завжди шукає крайнього. Обоє гравців перебували у напружених стосунках ще зі старту сезону, але після нічиєї з «Атлетіком» вони навіть не спілкуються, зазначив Інда.
Нагадаємо, що попри регулярні осічки «Барселона» залишається лідером Прімери. Каталонці мають на своєму рахунку 14 очок та випереджають «Реал» за додатковими показниками.