Мессі та Піке сильно посварились через провали «Барселони» у Ла Лізі

Світовий футбол 2 Жовтня, 14:20
Лідери «Барселони» Ліонель Мессі та Жерар Піке серйозно побили горщики після трьох поспіль осічок каталонського клубу в чемпіонаті Іспанії.

«Барселона» не перемагає у Ла Лізі вже три матчі поспіль. Після нічиєї з «Жироною» та поразки від «Леганаса» підопічні Вальверде не зуміли обіграти «Атлетік» на Камп Ноу. Регулярні невдачі на футбольному полі похитнули командний дух «блаугранас» та погіршили атмосферу у роздягальні.

Дійшло до того, що два найбільш впливові футболісти каталонського гранда Ліонель Мессі та Жерар Піке перестали спілкуватись, розповів авторитетний іспанський журналіст Едуардо Інда у програмі

El Chiringuito.



Мессі після матчу проти «Алетіка» жбурнув камінь у город Піке, побідкавшись на слабку гру «Барселони» в обороні.

«Суперники забивають нам з першої ж спроби. Ми не можемо собі дозволити пропускати в кожному матчі», – обурився Лео, слова якого начебто дуже не сподобались Піке.

Жерар вважає, що Мессі говорить лише після провалів та завжди шукає крайнього. Обоє гравців перебували у напружених стосунках ще зі старту сезону, але після нічиєї з «Атлетіком» вони навіть не спілкуються, зазначив Інда.

Нагадаємо, що попри регулярні осічки «Барселона» залишається лідером Прімери. Каталонці мають на своєму рахунку 14 очок та випереджають «Реал» за додатковими показниками.