«Шахтар» на виїзді зіграв внічию з «Ліоном» (2:2), а «Манчестер Сіті» в гостях переміг «Хоффенхайм» 2:1.
Ось яким є турнірне становище команд групи F після матчів другого туру.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Шахтар» на виїзді зіграв внічию з «Ліоном» (2:2), а «Манчестер Сіті» в гостях переміг «Хоффенхайм» 2:1.
Ось яким є турнірне становище команд групи F після матчів другого туру.