У харківському метро з'явилася крута реклама українського класико

Динамо Київ 23 Жовтня, 09:59
У харківському метро з'явилася афіша матчу «Шахтар» - «Динамо», який відбудеться 3 листопада на ОСК «Металіст».

Фото постера виклав у своєму Instagram журналіст Кирило Крижанівський. Афіша виконана у стилі UFC.