З того часу Андрій провів за улюблений з дитинства клуб 10 сезонів, зіграв понад три сотні матчів, забив більше ста м’ячів, перетворившись на лідера та капітана команди, найяскравішого гравця свого покоління.
Після десяти сезонів у Києві для Ярмоленка розпочався європейський етап кар’єри, нині він – гравець лондонського «Вест Гема». Попри це він назавжди залишається в серцях динамівських вболівальників, які продовжують слідкувати за його грою та радіти його досягненням. У день народження Андрія згадуємо яскраві моменти його кар’єри у «Динамо» завдяки архівному відео.
Бажаємо Андрію якнайшвидше оговтатися від травми та надалі прославляти нашу країну на футбольних полях Європи!