«Шахтар» – «Динамо»: частину коштів за продані квитки спрямують на лікування дітей

Динамо Київ 25 Жовтня, 18:20
Із кожного проданого квитка на матч «Шахтар» - «Динамо» будуть йти кошти на придбання обладнання для хворих дітей.

Донецький «Шахтар» планує виділити кошти на лікування хворих дітей, повідомляє прес-служба донецького клубу

.

«Гірники» планують спрямувати на благодійність по 5 гривень з кожного проданого квитка на матч із «Динамо».

За кошти буде придбано обладнання для для Харківської обласної дитячої клінічної лікарні № 1.

«Шахтар» - «Динамо»: квитки на матч з Харкові надійшли у вільний продаж

Нагадаємо, матч 14 туру УПЛ «Шахтар» – «Динамо» відбудеться 3 листопада.

Знаєш, хто переможе в цьому матчі? Реєструйся ТУТ і отримай додатково 500 грн на ставки.