Донецький «Шахтар» планує виділити кошти на лікування хворих дітей, повідомляє прес-служба донецького клубу
.
«Гірники» планують спрямувати на благодійність по 5 гривень з кожного проданого квитка на матч із «Динамо».
За кошти буде придбано обладнання для для Харківської обласної дитячої клінічної лікарні № 1.
«Шахтар» - «Динамо»: квитки на матч з Харкові надійшли у вільний продаж
Нагадаємо, матч 14 туру УПЛ «Шахтар» – «Динамо» відбудеться 3 листопада.
Знаєш, хто переможе в цьому матчі? Реєструйся ТУТ і отримай додатково 500 грн на ставки.