Сьогодні вранці «оранжево-чорні» провели заняття в заміському комплексі «Святошин». Капітан команди Тайсон вже тренується в загальній групі, Марлос поки працює за індивідуальною програмою.
На завтра у «гірників» заплановано передматчеве заняття, ввечері «Шахтар» вилетить до Харкова, де пробуде чотири дні - до матчу з «Динамо» 3 листопада. 31 жовтня «гірники» в 1/8 фіналу Кубка України зустрінуться з «Олімпіком».