Як повідомляє
FootballHub
, вболівальники «Динамо» провели зустріч із гравцями. Вона проходила без тренерів і президента клубу.Про деталі зустрічі не повідомляється. Судячи з викладеного фото, на ній були присутні Сергій Сидорчук, Денис Бойко, Томаш Кендзьора, Георгій Бущан, Микита Бурда, Денис Гармаш, Володимир Шепелєв, Віталій Буяльський і Віталій Миколенко.