Відсторонений ФФУ арбітр працюватиме на матчі Ліги Європи

Футбол України 6 Листопада, 10:36
Бригада українських арбітрів на чолі із Сергієм Бойком працюватиме на поєдинку групового раунду Ліги Європи між загребським «Динамо» та «Спартаком» із Трнави, повідомляє сайт УЄФА.

На лініях Бойку допомагатимуть Володимир Володін та Семен Шлончак. У ролі додаткових асистентів виступлять Євген Арановський та Микола Балакін. Четвертий арбітр — Олег Плужник.

Зустріч команд із групи D відбудеться в четвер, 8 листопада в Загребі (початок — о 22.00 за київським часом).

Нагадаємо, що Сергій Бойко залишився без роботи після нападок з боку «транслятора» за «неправильне» суддівство матчу донецького «Шахтаря» з «Десною». Судячи з усього, арбітр ФІФА в Україні дискваліфікований.