В Ірландії футболісти після матчу жорстоко побили арбітра, зламавши йому щелепу

Світовий футбол 13 Листопада, 10:40
Ірландський арбітр Деніел Свіні був побитий після матчу, на якому він працював.

Арбітр Деніел Свіні, який обслуговував матч Маллінгар Таун – Хорсліп в рамках Об'єднаної ліги союзних республік Ірландії, отримав серйозні каліцтва після гри, повідомляє

ВВС

.

За інформацією видання, після матчу три гравці Маллінгара і один уболівальник команди впіймали суддю і побили його.

«Ми шоковані жорстоким нападом на одного з наших арбітрів. У нього по обидва боки зламана щелепа, є ще один перелом трохи вище, зламана кістка під оком, а також пошкоджений ніс», – заявив президент ірландської асоціації суддів Пол О'Браєн.

Сам матч закінчився перемогою Маллінгара з рахунком 3:1. Що стало причиною інциденту поки невідомо.