«Один з найкращих, з ким я грав», – написав Шевченко у
Twitter.
Зазначимо, Шевченко і Дрогба грали пліч-о-пліч у складі лондонського Челсі впродовж трьох років з 2006 по 2008 роки.
Івуарієць чотири рази ставав чемпіоном Англії, вигравав Лігу чемпіонів, визнавався найкращим гравцем року у французькій Лізі 1 і двічі ставав найкращим гравцем Африки. За всю кар'єру він провів 679 матчів на професійному рівні, в яких забив 297 голів.