Перемога «Олександрії» над «Динамо» в 16-му турі чемпіонату України стала для команди Володимира Шарана першою над столичним грандом за всі роки виступу в УПЛ. До цього олександрійці перемагали киян тільки раз в Кубку України.
Також у нинішньому сезоні першу перемогу над «Динамо» в чемпіонаті України оформив ще й «Львів».
Тепер в УПЛ залишилося лише два клуби, які жодного разу не обігравали «Динамо» - це київський «Арсенал» і новачок елітного дивізіону «Десна».