В УПЛ залишилися тільки дві команди, які не перемагали «Динамо»

Динамо Київ 26 Листопада, 10:59
У сезоні 2018/19 перші перемоги над киянами оформили «Львів» і «Олександрія».

Перемога «Олександрії» над «Динамо» в 16-му турі чемпіонату України стала для команди Володимира Шарана першою над столичним грандом за всі роки виступу в УПЛ. До цього олександрійці перемагали киян тільки раз в Кубку України.

Також у нинішньому сезоні першу перемогу над «Динамо» в чемпіонаті України оформив ще й «Львів».

Тепер в УПЛ залишилося лише два клуби, які жодного разу не обігравали «Динамо» - це київський «Арсенал» і новачок елітного дивізіону «Десна».