На матч проти «Чорноморця» «Динамо» вийде з логотипом нового спонсора

Динамо Київ 1 Грудня, 20:59
«Динамо» уклало договір з новим партнером, і на наступний матч чемпіонату вийде з його логотипом на футболці.

Скоро про договір буде оголошено офіційно, повідомляє Sport Arena.

Наступний матч УПЛ «Динамо» проведе 3 грудня проти «Чорноморця» в Києві в рамках 17-го туру.