Матч «Динамо» - «Чорноморець» відвідало трохи менше глядачів, ніж всі інші ігри туру разом узяті

Динамо Київ 4 Грудня, 10:33
Матч 17-го туру УПЛ між «Динамо» і «Чорноморцем» (2:0) на НСК «Олімпійський» відвідали 3 870 вболівальників.

Навіть цей скромний показник майже дорівнює загальній кількості вболівальників, які зібралися на всі інші матчі туру. Всього в 17-му турі УПЛ на трибунах було 8354 фанати.

«Десна» - «Зоря» - 670 уболівальників

«Арсенал-Київ» - «Карпати» - 232 вболівальника

«Львів» - «Маріуполь» - 494 вболівальника

«Шахтар» - «Олімпік» - 2 137 вболівальників

«Ворскла» - «Олександрія» - 951 уболівальник

(загалом - 4 484 глядачів)